• info@solarfield.com.tr / solarsatis@zahit.com.tr

Temel Degerlerimiz

İstikrar- Güven - Kalite

Pazar ve rekabet şartları ne olursa olsun kaliteden ödün vermemeyi ve işimizde en iyisini yapmayı her zaman ön planda tutuyoruz.

Akla ve Bilgiye Dayalı Üretim

Üretimimizi akla ve bilgiye uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizde en kaliteli, en verimli ve aynı zamanda en uygun hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Sonuç Odaklı Olmak

Zahit Alüminyum olarak önceliğimiz; müşterilerimiz ve ülkemiz için en kaliteli, en verimli sonuçları üretmektir.

Yenilikçi Düşünme Felsefesi

Kaliteli üretim için yenilikler doğrultusunda değişebilme potansiyeline sahibiz. Konusunda uzman AR-GE ve İnovasyon ekibimizle daima yeni oluşumlar, yeni yöntemler, yeni düşünceler ve yeni uygulamalara açık bir felsefe sergiliyoruz.

Kalıcılık ve Süreklilik

Dünyamızda enerji ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Buna karşılık bu ihtiyacı karşılamakta olan fosil yakıt rezervi ise çok daha hızlı bir şekilde tükenmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı en önemli yenilenebilir enerji kaynaklarının biri olan Güneş Enerjisinin öneminin bilincinde olup, faaliyetlerimizi sürdürüyor, daima geleceğe yönelik yatırımlar yapıyoruz. 

Müşteri Memnuniyeti

Zahit Alüminyum, konusunda uzman, deneyimli teknik personeli ve yönetim ekibi ile müşterilerine en doğru bilgiyi vererek, kaliteli, TUV sertifikalı, Avrupa Standartlarında lisanslı ürünler üretir ve sistem çözümleri sunar. Zahit Alüminyum birinci önceliği olan kalite ve güven ile müşteri memnuniyetini garanti eder.